s​/​t 7"EP

by INFEKCJA

/
1.
Inkubatory 02:10
kobiece ciała – inkubatory kobiece ciała – „pokrowce na płody” czy to ponury żart? – nie! to brudne łapy polityków wpierdalają się w twoją ciąże „to oni mają decydujący glos” jesteś obywatelką tego kraju „życie zaczyna się już od poczęcia” „przecież tak mówił nasz papież” ty nie masz tutaj nic do gadania jesteś człowiekiem drugiej kategorii zdaj sobie do cholery wreszcie z tego sprawę kuchnia, kościół, dzieci to twoje obowiązki masz wychowywać roboli i następnych żołnierzy nie jest ważne twoje zdanie czy chcesz utrzymać ciąże pokolenie JP2 dyktuje dzisiaj warunki aborcja nie wchodzi w grę „przecież jest to grzech śmiertelny” „kuchnia-kościół-dzieci – to jest twój obowiązek!”
2.
brudne mięso na sklepowych półkach cuchnące ścierwo w waszych lodówkach trupy leżące na waszych talerzach że wam to nie śmierdzi, że was to nie brzydzi… skażone mięso zjadane ze smakiem antybiotyki, sterydy – odzwierzęce choroby! mięso to morderstwo! mięso to morderstwo! padlina i ścierwo! mięso to morderstwo! zmielone wymiona, języki, kopyta wątroba i nerki, flaki, genitalia wyrafinowany smak? – padlina i ścierwo! mięso to morderstwo! mięso to morderstwo!
3.
Nigeria w szponach Shell rząd na pasku koncernu oni mają tam władzę bez skrupułów z niej korzystają wycieki ropy nieodwracalnie dewastują ogromne obszary a ludzie, którzy tam mieszkają pozbawieni są wszelkich praw jeśli się tylko buntują, interweniuje Shell wojskowe „grupy specjalne” mordują niepokornych paliwowe koncerny to syf wszystkie mają na koncie pełno gówna (ale) nie wszystkie mają ręce we krwi wiem gdzie nigdy nie zatankuję!!!
4.
Polak? 02:18
tragedia w Smoleńsku mną nie wstrząsnęła choć wkurwiał bardzo zmieniony program TV! nie czułem też potrzeby by stać się jednym z obrońców krzyża nie przejmuję się gdy reprezentacja Polski jak zwykle odpada już w eliminacjach i nikt nie wmówi mi, że papieskie kremówki są smaczne – bleee!!! są za słodkie i są mdłeee!!! Wojtyła był święty za swojego życia choć dziwne, że nie był niepokalanie poczęty nie byłem w Licheniu, choć bardzo tego chciałem raz na Jasnej Górze, pociągiem – nie pieszo… nie „płakałem po papieżu, choć otarłem się o świętość” nie płakałem po Kaczyńskim, co ze mną nie tak? nie byłem w wojsku, „wcale się nie wkurwiam!” zaczynam się bać, że coś ze mną nie tak! nie lubię wódki! Nie jem mięsa! „leczenie psychiatryczne czy egzorcyzmy???!!!”
5.
Gnida 04:38

credits

released January 1, 2011

license

tags

about

INFEKCJA Wrocław, Poland

Comming gigs:
02.10 Martin (SK)
03.10 Vsetin (CZ)
17.10 Toruń

shows

contact / help

Contact INFEKCJA

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like INFEKCJA, you may also like: